روتختی کشدار کش دوز یکبار مصرف: روتختی کشدار مناسب هر نوع تخت

روتختی کش دوز یکبار مصرف

روتختی کش دوز کشدار یکبار مصرف مقاوم در برابر پارگی است. از جنس نانوون نرم، مانند پارچه نخی اما نه مانند کاغذ صدا می‌دهد و نه پاره می‌شود.

قابل تا کردن و قابل حمل است.

اندازه محصول:  120X220 و ۸۰X220

اگر دوست ندارید در هنگام سفر از ملحفه و روتختی های هتلها استفاده کنید بهتر است بدانید که این روتختیها ی کشدار کش دوزی یکبار مصرف برای استفاده در سفرها و مأموریتهای کاری، اقامت در هتل یا مهمانخانه برای خواب بهداشتی مناسب هستند حس خوب پاکیزگی را در سفرهای خود تجربه کنید.

روتختی کش دوز یکبار مصرف کاور مناسب هر نوع تخت می باشد.

اندازه: ۱۲۰X220 و ۸۰X220

روتختی کش دوز یکبار مصرف از جنس نانوون یکبار مصرف و رنگ آن سفید است.

روتختی کش دوز یکبار مصرف: بهداشتی، نرم و راحت، حس خوب پاکیزگی

مناسب استفاده در کلینیکها، بیمارستانها، اتاقهای ماساژ یا سالنهای اسپا، روتختی کش دوز یکبار مصرف از جنس نانوون نرم تهیه شده‌ و ضد آلودگی و گردو خاک می‌باشد.

استفاده از این روتختیهای نرم و بهداشتی برای سالمندان و کودکان هم مناسب است.

روتختی کش دوز نانوون نرم و با کیفیت برای یکبار استفاده طراحی شده‌ و هیچگونه حساسیت پوستی ایجاد نمی‌کند. این روتختیها مناسب استفاده در  جاهای مختلف هستند مانند، کلینیکها، بیمارستانها، خانه، سالنهای ماساژ و اسپا و …. روتختی کش دوز یکبار مصرف دوست با پوست است و بدون دردسر دور انداخته می‌شود.

روتختی کش دوز یکبار مصرف بهداشتی، راحت و مقرون به صرفه است. روتختی کش دوز یکبار مصرف همچنین جایگزین مناسبی برای روتختیهایی است که نیاز به شستشو دارند و مناسب استفاده برای بیمار و یا همراه بیمار در بیمارستان  یا خانه و هتل می‌باشند.

فروشگاه آنلاین ندگار

رول ملحفه پرفراژ

حوله یکبارمصرف

روبالش یکبارمصرف: رویه بالش یکبار مصرف

توضیحات

روتختی یکبارمصرف

سایز : ۱۲۰ * ۲۲۰

جنس : اسپان ۲۵ گرم

کش دوز

برای خرید آنلاین محصولات از فروشگاه آنلاین ندگار دیدن کنید.